Manoppello i Lanciano. Oblicze i Serce Boga

Manoppello i Lanciano. Oblicze i Serce Boga - Karolina Aszyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Aszyk
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Manoppello i Lanciano. Oblicze i Serce Boga.pdf
ISBN
8367744353307

OPIS

"Moje pierwsze spotkanie z Cudem Eucharystycznym w Lanciano oraz ze Świętym Obliczem w Manoppello nastąpiło w 1983 roku i były to niesamowite chwile. Pamiętam jak dziś, gdy stanąłem w obliczu tych cennych Rzeczywistości, zaniemówiłem. Moje serce wypełniły radość, głęboki pokój oraz wielka pewność: "Pan jest tutaj obecny w bardzo szczególny sposób". Bardzo interesujące jest to, że oba kościoły cudów są pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. A stróżami są franciszkanie konwentualni (Lanciano) i kapucyni (Manoppello), duchowi synowie św. Franciszka. Przypadek? Nie sądzę. Znak? Na pewno. Mowa Pana? Oczywiście!"o. Zbigniew Deryło OFMConvfranciszkanin z Lanciano

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o Manoppello i Lanciano Oblicze i Serce Boga - 7472180605 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-10-08 - cena 30,87 zł Manoppello i Lanciano Oblicze i Serce Boga, Aszyk Karolina, Treppa Zbigniew, 33,2 zł.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Oblicze i Serce Boga autor: Karolina Aszyk , Zbigniew Treppa Moje pierwsze spotkanie z Cudem Eucharystycznym w Lanciano oraz ze Świętym Obliczem w Manoppello nastąpiło w 1983 roku i były to niesamowite chwile. MANOPPELLO I LANCIANO OBLICzE I SERCE BOGA TW Książka religijna już od 30,50 zł - od 30,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Benedykt XVI podczas wizyty w Manoppello Spraw, abyśmy w Ciebie bardziej wierzyli, pokładali nadzieję i miłowali.Kardynał Karol Wojtyła podczas wizyty w Lanciano Karolina Aszyk, Zbigniew Treppa, Manoppello i Lanciano.

POWIĄZANE KSIĄŻKI