Carpe Jugulum. Świat Dysku

Carpe Jugulum. Świat Dysku - Terry Pratchett | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Pratchett
WYMIAR
11,37 MB
NAZWA PLIKU
Carpe Jugulum. Świat Dysku.pdf
ISBN
4502964624887

OPIS

Wielce Oats trafił na nie najlepszy moment, by zostać kapłanem. Sądził, że przybywa do Lancre na prostą ceremonię. Tymczasem znalazł się na wojnie między wampirami a czarownicami. Jest tu młoda AGnes, która naprawdę czasem nie jest sobą. Magrat, która stara się połączyć czarownictwo i pieluchy. Niania Ogg... i babcia Weatherwax, która jest prawdziwym problemem. Wampiry są inteligentne. Mają styl i wykwintne kamizelki. Wyszły z trumien i pragną kęsa przyszłości. Wielce Oats wie, że ma modlitwę, ale wolałby topór. "Carpe Jugulum" to dwudziesta trzecia powieść Terry'ego Pratchetta o Świecie Dysku - ale pierwsza, w której wampiry grają główne role."Jego obecność jest trwałym i uroczym elementem literatury komicznej - Elizabeth Young" - Guardian"Zarówno jego pomysłowość, jak i moralna przenikliwość wydają się niewyczerpane." - A.S. Byatt Daily Express

Tymczasem znalazł się... Wielce Oats trafił na nie najlepszy moment, by zostać kapłanem. Sądził, że przybywa do Lancre na prostą ceremonię.

Przedsprzedaż! Książkę wyślemy 11-03-2021. Świat Dysku: Carpe Jugulum od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI