Bratnie Dusze

Bratnie Dusze - Hanna Cygler | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Cygler
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Bratnie Dusze.pdf
ISBN
3333455806356

OPIS

Nic nie przychodzi w życiu łatwo i nic nie jest takie, jakie się nam wydaje. Skrywane tajemnice muszą kiedyś wyjść na jaw. Jedyną podporą staje się bratnia dusza Weronika, Aldona i Miśka - dwie malarki i dziennikarka z działu kultury gdańskiej gazety - są bliskimi przyjaciółkami i wspierają się w codziennych sprawach. Nagle jednak ich ustabilizowane relacje zaczynają się psuć. Czy powoduje to zawiść zawodowa i niezaspokojone ambicje, czy też może dzieje się tak za sprawą pojawienia się w ich życiu atrakcyjnego mężczyzny, który nie wydaje się całkiem szczery? Powieść o przyjaźni i miłości, zazdrości o talent i powodzenie, powieść o niełatwych relacjach rodzinnych i o zwykłej codzienności, która czasem przerasta nawet najsilniejszych.Hanna Cygler - z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności - czytelnikówi swojej -pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat. Bratnia dusza i boska łaska „Bratnia dusza to ktoś, z kim czujemy się głęboko związani, jak gdyby komunikacja i obcowanie, które odbywają się między nami, nie były wynikiem świadomych wysiłków, ale raczej boskiej łaski." Thomas Moore. Przeczytaj, po czym poznać swoją bratnią duszę. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: bratnia dusza - myśli.

Bratnie dusze wiążą się na wiele sposobów - pojawiają się w naszym życiu w formie przyjaciół, znajomych, nauczycieli, kochanków czy partnerów. Bratnie dusze w związkach są bardziej wyrozumiałe, cierpliwe i skłonne do kompromisu. Są w stanie lepiej zrozumieć emocje, motywacje i argumenty partnera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI