Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1.pdf
ISBN
1219898645476

OPIS

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Kto był na Wybrzeżu Dalmatyńskim ten zapamięta malownicze drogi, z których rozciągają się krajobrazy rodem z widokówki. Urzekające kamienne miasteczka, piękne kościółki i mury obronne, a pomiędzy nimi palmy. Europejska egzotyka na wyciągnięcie ręki! Przewodnik Michelin podpowie co na wybrzeżu Dalmacji i Czarnogóry trzeba, a co warto zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata. W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturoweWybrzeże Dalmacji i Wybrzeże Czarnogóry - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejscaGwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych) *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagiPrecyzyjne mapy mapa wybrzeża Dalmacji na wewnętrznej stronie przedniej okładki mapy najważniejszych miast mapa Wybrzeża Czarnogóry na wewnętrznej stronie tylnej okładki

Data zakończenia 2018-12-15 - cena 18 zł Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! Kto był na Wybrzeżu Dalmatyńskim ten zapamięta malownicze drogi, z których rozciągają się krajobrazy rodem z widokówki. Urzekające kamienne miasteczka, piękne kościółki i mury obronne, a pomiędzy nimi palmy.

Księgarnia internetowa merlin.pl Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI