Wielki rajd

Wielki rajd - Mychajło Duda Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mychajło Duda "Hromenko"
WYMIAR
12,52 MB
NAZWA PLIKU
Wielki rajd.pdf
ISBN
4775663453979

OPIS

Wspomnienia dowódcy sotni UPA, która spod Przemyśla przebiła się przez Czechosłowację i Austrię do Bawarii.3 maja 1947 roku nie było już w naszym nadrejonie ani jednej zamieszkałej wsi. Wieczorem tego dnia dołączyli do nas nasi łącznicy, jednak i tym razem wrócili z niczym. Zameldowali, że WP kwateruje już nawet po lasach, o to przeważnie na wzgórzach. Pewnie myślą, że w takich miejscach znajdują się nasze magazyny z żywnością.Dopiero teraz wróg rozpoczął generalne natarcie na oddziały UPA. Na wszystkich drogach i ścieżkach prowadzących do wsi zastawiał zasadzki w dzień i w nocy. fragment książki.

Książka Wielki rajd liczy 264 stron. Jej wymiary to 125x200.

z o.o., skierowana do wybranych klientów Inter ars S.A. 1.2 Gala Mistrzów Warsztatu - trzydniowe spotkanie galowe klientów Inter ars SA, którzy wygrają udział w Gali Wielki rajd rowerowy na otwarcie mostu Joachima Halupczoka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI