Objective-C. Leksykon profesjonalisty

Objective-C. Leksykon profesjonalisty - David Chisnall | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Chisnall
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Objective-C. Leksykon profesjonalisty.pdf
ISBN
7781612225034

OPIS

Objective-C to nowoczesny język programowania, dzięki któremu możesz tworzyć zaawansowane aplikacje dla produktów ze stajni Apple. Produkty takie, jak iPad, iPhone czy laptopy z systemem operacyjnym MacOS, podbiły serca użytkowników na całym świecie. Co ważne, ich pozycja wydaje się niezagrożona! Dlatego inwestycja w wiedzę na temat tego języka jest w pełni uzasadniona.Z tą książką błyskawicznie poznasz możliwości języka Objective-C. Dzięki przystępnemu wprowadzeniu zapoznasz się z podstawami języka, a w kolejnych rozdziałach poszerzysz wiedzę o bardziej zaawansowane zagadnienia. Podręcznik wypełniony ponad setką listingów z kodem źródłowym programów sprawi, że będziesz mógł stworzyć działający kod w języku Objective-C praktycznie w każdej sytuacji. W trakcie lektury dowiesz się, jak zarządzać pamięcią, korzystać ze wzorców oraz wykonywać operacje na ciągach znaków, liczbach i kolekcjach. Ponadto sprawdzisz, jak w Objective-C korzystać z plików, wątków i dostępu do sieci. Poświęć chwilę tej książce, a już wkrótce zaczniesz tworzyć zaawansowane oprogramowanie w Objective-C!Sprawdź: jak rozpocząć przygodę z Objective-C jak zarządzać pamięcią jak tworzyć aplikacje wielowątkowe jak debugować kodTwój przewodnik do pierwszej aplikacji w Objective-C!

Podstawą do nauki są dzi... Objective-C. Leksykon profesjonalisty Język Objective-C nie powinien już być pierwszym wyborem osoby, która zaczyna naukę programowania na systemy iOS, macOS itp.

Leksykon profesjonalisty,David Chisnall,,Objective-C to nowoczesny język programowania, dzięki któremu możesz tworzyć zaawansowane aplikacje dla produktów ze stajni Apple. Produkty takie, jak iPad, iPhone czy laptopy z systemem operacyjnym M Objective-C to nowoczesny język programowania, dzięki któremu możesz tworzyć zaawansowane aplikacje dla produktów ze stajni Apple.

POWIĄZANE KSIĄŻKI