Księga cieni. Tom 1. Krąg. Iskra księżyca. Znak

Księga cieni. Tom 1. Krąg. Iskra księżyca. Znak - Cate Tiernan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cate Tiernan
WYMIAR
6,61 MB
NAZWA PLIKU
Księga cieni. Tom 1. Krąg. Iskra księżyca. Znak.pdf
ISBN
8475789877534

OPIS

Coś się za mną dzieje. Coś, czego nie rozumiem.Widzę wszystko inaczej, czuję inaczej. Robię rzeczy, których nie potrafią zwykli ludzie.Potężne. Magiczne. Przerażające.Morgan Rowlands nigdy nie podejrzewała, że jest kimś więcej niż zwyczajną szesnastolatką, dopóki w liceum nie pojawił się Cal. Nieziemsko przystojny, tajemniczy chłopak wywraca jej świat do góry nogami. Wyjawia Morgan jej prawdziwą tożsamość i jej prawdziwą moc - niemal zbyt potężną, by mogła ją kontrolować. Odkrywa przed nią Magię - znaną tylko wielkim czarnoksięskim klanom, i miłość – czarowną i niebezpieczną, bo Morgan zaczyna podejrzewać, że Cal ukrywa przed nią sekret, który może zniszczyć ich oboje.

Premiera: 2012-05-10. Księgarnia internetowa merlin.pl Bestsellerowy cykl filmowany przez Universal Pictures i sprzedany w 1 200 000 egzemplarzy Coś się za mną dzieje.

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Księga cieni 1 Krąg Iskra księżyca Znak Cate Tiernan w FantastyczneSwiaty.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI