CakePHP 1.3. Programowanie aplikacji. Receptury

CakePHP 1.3. Programowanie aplikacji. Receptury - Mariano Iglesias | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariano Iglesias
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
CakePHP 1.3. Programowanie aplikacji. Receptury.pdf
ISBN
4136587484604

OPIS

Poznaj optymalne przepisy na CakePHP!Jak uwierzytelnić użytkownika? Jak stworzyć usługę sieciową? Jak skutecznie przetestować aplikację?CakePHP jest jednym z tych frameworków dla języka PHP, które dzięki swym licznym zaletom już zdobyły dużą popularność wśród programistów. Pozwala na błyskawiczne tworzenie skalowalnych aplikacji internetowych, korzystających ze wzorca MVC oraz zaawansowanych narzędzi (na przykład mapowania obiektowo-relacyjnego baz danych). W tej książce znajdziesz sześćdziesiąt gotowych przepisów na rozwiązanie różnego rodzaju problemów pojawiających się podczas pracy z CakePHP. Część przedstawionych receptur poświęcono bezpieczeństwu, a część współpracy z bazami danych czy wykorzystaniu technologii AJAX. Ponadto podczas lektury nauczysz się korzystać z geolokalizacji, usług REST oraz funkcji pomocnych przy testowaniu. Poznasz przepis na stworzenie aplikacji obsługującej wiele języków oraz dowiesz się więcej o współpracy z powłoką systemu. Ta pełna gotowych rozwiązań książka powinna znaleźć się na półce każdego programisty PHP używającego CakePHP!Ta książka pozwoli Ci... projektować eleganckie i skalowalne aplikacje webowe z wykorzystaniem CakePHP rozszerzać możliwości wyszukiwania za pomocą wirtualnych pól, zapytań ad hoc i własnych typów wyszukiwania włączać międzynarodową obsługę aplikacji, w tym tłumaczenie rekordów w bazach danych automatyzować zadania niewymagające interakcji ze strony użytkowników, które można uruchamiać z poziomu konsoli zabezpieczać aplikacje za pomocą systemów uwierzytelniania, z wykorzystaniem nazwy użytkownika lub adresu e-mail, a także zapamiętać szczegóły kont użytkowników w systemie wykorzystać zachowanie Containable do współpracy z wiązaniami modeli tworzyć usługi sieciowe w różnej postaci i korzystać z nichSięgnij po skuteczne rozwiązania najczęstszych problemów z CakePHP!

Cakephp 1.3 Programowanie Aplikacji Receptury 00-144 Warszawa, Al. Solidarności 83/89 NIP: 7010414095, tel.: (22) 850-10-20 : Szukaj: Szybkie wyszukiwanie ... Poznaj optymalne przepisy na CakePHP! Jak uwierzytelnić użytkownika? Jak stworzyć usługę sieciową? Jak skutecznie przetestować aplikację?
CakePHP jest jednym z tych fr CakePHP jest jednym z tych frameworków dla języka PHP, które dzięki swym licznym zaletom już zdobyły dużą popularność wśród programistów.

Receptury - Mariano Iglesias Poznaj optymalne przepisy na CakePHP! Jak uwierzytelnić użytkownika? Jak stworzyć usługę sieciową? Jak skutecznie przetestować... Helion Książki - Informatyka - Pozostałe - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI