W jaskini lwa

W jaskini lwa - Anne Holt | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Holt
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
W jaskini lwa.pdf
ISBN
1795855558971

OPIS

4 kwietnia 1997, półroku po zmianie rządu w Norwegii. Premier Brigitte Volter zostaje znaleziona martwa w swoim gabinecie z raną postrzałową głowy. Ale kogo właściwie zastrzelono? Norweską premier czy Brigitte, osobę prywatną? Norwegia jest wstrząśnięta. Oprócz funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa, do sprawy zostaje przydzielonych dwustu policjantów z Komendy Okręgowej Policji w Oslo. Śledztwo prowadzą Billy T. i prokurator Hakon Sand. Obaj tęsknią za Hanne Wilhemsen, która wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Czy Hanne wróci, by zaangażować się w tak poważną sprawę w kraju?

Charakterystyczna dla Holt jest przede wszystkim wielowątkowa powieść. W jaskini lwa już od 34,50 zł - od 34,50 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Daniel w jaskini lwów - obraz namalowany przez flamandzkiego artystę barokowego, Petera Paula Rubensa..

Jest 4 kwietnia 1997 roku, pół roku po zmianie rządu w Norwegii. Pani premier Birgitte Volter zostaje znaleziona martwa w swoim gabinecie z raną postrzałową głowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI