Serran i Świątynia Bia

Serran i Świątynia Bia - Kubby Ann | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kubby Ann
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
Serran i Świątynia Bia.pdf
ISBN
5640267758232

OPIS

W Galaktyce Confu dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń, które zmieniają całkowicie oblicze jej historii i przyjaźni międzyplanetarnej. Grupa uczących się młodych ludzi, pod kierownictwem profesorów, bierze udział w wykopaliskach, odkrywając tam legendarną Świątynię. Jedna z dziewcząt przebywających na tej ekspedycji nieoczekiwanie zostaje otoczona królewską opieką, a odkrywając następne zagadki, zaczyna powoli zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nią spadła.Niestety, pojawiające się złe moce, otwierają przed nią wizję nadchodzącej przyszłości, która może się dokonać w całej Galaktyce Confu. Musi dokonać wyboru.Czy jest przygotowana przeciwstawić się wszystkiemu? Czy przekaże to komuś innemu? Tego wszystkiego dowiesz się, Czytelniku, zagłębiając się w lekturze tej powieści.

- Teraz dopiero do mnie dotarło, co... - ISBN: 978-83-7856-070-8 Serran i Świątynia Bia Dostępność: brak towaru.

Tytuł ... - A ty gdzie idziesz? - zapytał zaskoczony kapłan, wpatrując się w nią uważnie. - Uciekam przed tym wszystkim...

POWIĄZANE KSIĄŻKI