Rosyjski. Rozmówki

Rosyjski. Rozmówki - Beata Pawlikowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Pawlikowska
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjski. Rozmówki.pdf
ISBN
2317199598280

OPIS

Podróżnik dla podróżników.Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie:- dla kogoś, kto zgubił okulary,- dla niepełnosprawnych,- dla wegan i wegetarian,- dla ofiary kradzieży i wypadku samochodowego,- dla hobbysty, który zbiera monety,- dla narciarza, płetwonurka i kibica- dla podrywacza- dla poszukiwacza przygód- i dla wielu innych podróżników, turystów i ciekawskich, którzy wyruszają w świat.

Na bazie swojego podróżniczego doświadczenia i notatek robionych podczas samotnych wypraw słynna podróżniczka napisała najbardziej uniwersalne i wszechstronne rozmówki na świecie: Zapraszamy Cię do skorzystania z kursu języka rosyjskiego dla początkujących od Rosyjski.pro. Kurs został przygotowany specjalnie dla osób, które chcą uczyć się języka rosyjskiego online od podstaw.

Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Język rosyjski. Rozmówki & słowniczek Польско-русский разговорник & словарь Rozmówki zawierają użyteczne zwroty z zakresu: podróży samochodem, samolotem, statkiem, transportu publicznego, wizyty w biurze podróży, wakacji, pobytu w hotelu, rodziny, mieszkania, restauracji i menu, banku, telefonu, szukania pracy, system szkolnego, zdrowia, kultury ... Witamy! Poznajecie tego Pana z obrazka! Pokazuje jaki jest język rosyjski ;) Zaraszamy do wspólnej nauki rozmówek po rosyjsku dla mniej i bardziej zaawansowa... Przedstawiamy podstawowe zwroty w języku rosyjskim, dzięki którym bez problemu zapytasz o drogę lub zamówisz obiad w restauracji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI