Poradnik stylu dla niego

Poradnik stylu dla niego - Aleksandra Gietka-Ostrowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Gietka-Ostrowska
WYMIAR
10,95 MB
NAZWA PLIKU
Poradnik stylu dla niego.pdf
ISBN
5736271177870

OPIS

Dobrze jest znać zasady, ale jeszcze lepiej wiedzieć, w jakich okolicznościach je stosować, by nie utrudniać tym życia sobie i innym.Paradoks poradników savoir-vivre'u polega na tym, że ci, którzy powinni do nich zajrzeć, absolutnie nie czują takiej potrzeby, ci zaś, którzy po nie sięgają, zwykle dzięki rodzicom wiedzą już to, co wiedzieć powinni, rzadko więc uważają je za pasjonującą lekturę. Trudno wszak fascynować się tym, co i tak nie stanowi już tajemnicy. Ta książka jest inna - oprócz przydatnych rad i informacji zawiera także anegdoty lub komentarze z poradników pochodzących z poprzednich dekad. Warto sprawdzić, co myśleli o istotnych dziś dla nas sprawach nasi rodzice i dziadkowie.

Zareaguje na to dużo lepiej ... Pomysły na prezent dla niego Kupno prezentu dla mężczyzny potrafi być wyzwaniem, szczególnie gdy ma on minimalistyczne podejście do życia. Dowiedz się, czy lepiej postawić na sprawdzone, klasyczne podarunki, a kiedy można zaskoczyć go nietypowym, ale praktycznym prezentem. Zobacz poradnik i wybierz doskonały prezent dla niego od Oriflame Twój mężczyzna zasługuje na to, co najlepsze.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI