Między elitą a półświatkiem. Życie codzienne w przedwojennej Polsce

Między elitą a półświatkiem. Życie codzienne w przedwojennej Polsce - Bartłomiej Kaczorowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartłomiej Kaczorowski
WYMIAR
9,31 MB
NAZWA PLIKU
Między elitą a półświatkiem. Życie codzienne w przedwojennej Polsce.pdf
ISBN
7126819108793

OPIS

Świat, który zniknął wraz z wybuchem II wojny światowej, wciąż pozostaje we wspomnieniach naszych rodziców, dziadków i pradziadków, na kliszach fotograficznych i filmowych, w pierwszych audycjach radiowych oraz w pamiętnikach i dokumentach. Otacza go aura mitu - wydaje się, że były to czasy trudne, ale wspaniałe, a ludzie żyli wtedy honorowo i z fantazją, dumni z odradzającego się kraju i pełni nadziei na przyszłość.Zdjęcia, które prezentujemy ukazują zwykłych ludzi - podczas zakupów, spaceru, w biurze czy szkole, na wakacjach, w teatrze, na tańcach. To podróż w czasie, dzięki której można na chwilę zajrzeć do Polski sprzed lat.

Życie zwykłych ludzi i elit. Miasta i podróże, kawiarnie, rauty oraz pierwsze polskie gwiazdy srebrnego ekranu. Książką z tej kategorii jest również album przygotowany przez Bartłomieja Kaczorowskiego, zatytułowany Między elitą a półświatkiem.Życie codzienne w przedwojennej Polsce, który ukazał się pod koniec 2012 r.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Między elitą a półświatkiem. Życie €13.47 - „Wszystko przemija, wiem to, przeminie także i to, to tylko szarość zmierzchu czuwa, wspomnienia w sercu mym rozsnuwa…" - tak śpiewała Hanka Ordonówna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI