Mam dwie matki

Mam dwie matki - Muriel Villanueva Perarnau | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Muriel Villanueva Perarnau
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Mam dwie matki.pdf
ISBN
5773636664860

OPIS

Książka skierowana jest do dzieci wychowywanych przez rodziców tej samej płci. Mają one prawo do spokojnego dorastania, akceptacji, do rozmawiania o swojej rodzinie w nieskrępowany sposób - bez konieczności opowiadania zmyślonych historii oraz przeżywania całej sytuacji w odosobnieniu.Książka skierowana jest również do przyszłych ojców i matek, którzy często, decydując się na wychowywanie dzieci, obawiają się, że wprowadzają w ich życie zamęt. Czują się winni, że obarczają je własnymi uwarunkowaniami seksualnymi. Ich obawy są bezpodstawne."Tym, którzy mówią, żeby pomyśleć o dzieciach w przyszłości, odpowiem: dajcie im prawo, które je ochroni. I powiem więcej: zmieńcie prawo, które je depcze, ignoruje, uciska i izoluje. Te dzieci są. One naprawdę istnieją. Dajcie im godność. Nie odmawiajcie im jej. Nigdy więcejJedna rzecz zawsze była dla mnie jasna: orientacja seksualna osoby, która zdecydowała się wydać mnie na świat nigdy nie uczyniła ze mnie dziwaczki. Za to inne czynniki takie, jak- Kościół, prawo, społeczne wykluczenie - owszem. Sprawiały, że czułam się źle i że jakaś część mnie była zawsze schowana, nieopowiedziana, brudna."(fragment książki)

Jak dla mnie lepiej zeby dziecko mialo dwie matki chrzestne/dwoch ojcow, ktorzy beda rzeczywiscie tymi rodzicami chrzestnymi i interesuja sie dzieckiem, niz brac kogokolwiek bo akurat nie ma sie w bliskiej rodzinie czy znajomych kandydata drugiej plci... 𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚 posted on Instagram: "Z pamiętnika matki. Dzień 66 „Śmiech przez łzy" Dzisiaj na YouTubie odcinek długi, ale bardzo…" • See all of @edyta_pazura's photos and videos on their profile. TVN24 Rozlepiały wizerunek Matki Boskiej w tęczowej aureoli.

Te relacje zawsze jednak można naprawić. Na ten temat napisano wiele książek, nakręcono sporo filmów, dużo przykładów niesie też samo życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI