Earthdie. Część pierwsza: Posłaniec

Earthdie. Część pierwsza: Posłaniec - Wojtek Klej | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojtek Klej
WYMIAR
3,5 MB
NAZWA PLIKU
Earthdie. Część pierwsza: Posłaniec.pdf
ISBN
5108090023542

OPIS

Ziemia umarła, ale to dopiero początek!Od wielu lat nasza planeta jest pod okupacją istot przybyłych z gwiazd. Człowiek stał się gatunkiem zagrożonym wymarciem. Przybysze zamienili Ziemię w jałową pustynię. Są tak potężni, że mogą wpływać na mechanikę całego układu gwiezdnego. Inwazja rozpoczęła się od spowolnienia czasu obrotu Ziemi wokół własnej osi do 365 dni 5 godzin 48 minut 46 sekund. W efekcie Słońce jest widoczne cały czas w tym samym punkcie i nigdy nie zachodzi ani nie wschodzi. Klimat zmienia się radykalnie. Na oświetlonej stronie oceany wyparowują, a strona "nocna" staje się lodową pustynią, 99% flory i fauny wymiera w ciągu kilku pierwszych miesięcy…

Posłaniec - Ziemia umarła ale to dopiero początek Od wielu lat nasza planeta jest pod okupacją istot przybyłych z gwiazd. Człowiek stał się gatunkiem zagrożonym wymarciem.

Opis [edytuj | edytuj kod]. Posłańcy byli rozsyłani przez dyrektora szkoły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI