Bogactwo

Bogactwo - Marta Syrwid | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Syrwid
WYMIAR
3,60 MB
NAZWA PLIKU
Bogactwo.pdf
ISBN
9555866127044

OPIS

Młoda dziewczyna imieniem Pat popada w paranoję, uwięziwszy się we własnym mieszkaniu po dotkliwym poniżeniu w modnym klubie. Pat miała kiedyś wielu chłopców, z którymi bawiła się świetnie, lub nie. Teraz Pat również ma chłopców (w dodatku tych samych), lecz tym razem nie ma z nich żadnego pożytku. Ma również mieszkanie w centrum Miasta, i piecze ciasta. Ekipa telewizyjna robi o jej życiu reportaż, jak i o śmierci.

Oczywiście słowo "bogactwo" sprowadza się koniec końców do zasobności portfela i posiadania innych składników majątku, które zapewniają dostatnie życie. Na tym właśnie zatrzymują się marzenia wielu ludzi, którzy nie uważają się za bogaczy.

Najmocniej korzystają na tym ci, którzy i tak są już bogaci. Słowo „bogactwo" w słownikach zewnętrznych. Niżej zostały umieszczone odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z wyrazem bogactwo: » Odmiana przez przypadki przymiotnika bogactwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI