Bling Ring

Bling Ring - Nansy Jo Sales | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nansy Jo Sales
WYMIAR
4,60 MB
NAZWA PLIKU
Bling Ring.pdf
ISBN
8222437487151

OPIS

Film w reżyserii Sofii Coppoli w kinach już od 21 czerwca!Za serią najbardziej cynicznych włamań we współczesnej historii Hollywoodu stoi grupa rozrywkowych nastolatków, określających się mianem Bling Ring. W ciągu zaledwie roku okradli największe sławy "młodego Holywoodu" - Paris Hilton, Lindsay Lohan, Orlando Blooma i innych. Zniknęły głównie ubrania, biżuteria, torebki... o łącznej wartości ponad 3 milionów dolarów. Wyrachowane, zafascynowane życiem i wyglądem celebrytów nastolatki, korzystając z Facebooka, Google Maps i TMS śledziły każdy krok swoich przyszłych ofiar, planując zbrodnię doskonałą.Kiedy pierwsze doniesienia o włamaniach pojawiły się w mediach, świat zaczął zadawać sobie pytanie - jak to możliwe, że nasza obsesja na punkcie celebrytów i ich życia osiągnęła aż tak karykaturalne rozmiary?Bling Ring zaryzykowali wiele tylko dlatego, że każdy skradziony T-shirt czy zegarek sprawiał, że byli bliżej hollywoodzkiego snu. Motywowały ich nie tylko pieniądze, główną siłę napędową tych działań stanowiła potrzeba sławy, chociaż chwilowej. Za wszelką cenę. Nancy Jo Sales jest reporterką, która od ponad szesnastu lat zajmuje się badaniem zachowań nastolatków. Jest jedyną dziennikarką, której udało się dotrzeć do członków grupy i przeprowadzić z nimi wywiady, opublikowane później w "Vanity Fair".

Teraz, po lekturze, jestem trochę rozdarta. Książka w wielu miejsca mnie nudziła. Bling Ring już od 22,40 zł - od 22,40 zł, porównanie cen w 3 sklepach.

Książka w wielu miejsca mnie nudziła. Bling Ring już od 22,40 zł - od 22,40 zł, porównanie cen w 3 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Bling Ring" to film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI