W kajdankach namiętności

W kajdankach namiętności - Piotr Kołodziejczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kołodziejczak
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
W kajdankach namiętności.pdf
ISBN
6149539317813

OPIS

"W kajdankach namiętności" to - jak mówi sam autor - kryminał miłosny.Akcja powieści Piotra Kołodziejczaka toczy się w typowym mieście, w którym jedni pragną spokoju, a inni gonią za pieniądzem, jedni oczekują miłości, a inni wyruszają na podbój serc. Jednak pewnego dnia pojawia się bezlitosny morderca, za sprawą którego wszystko się zmienia. Odtąd nic już nie będzie jak dawniej."W kajdankach namiętności" to powieść obfitująca w nagłe zwroty akcji, ukazująca przy okazji całą złożoność relacji damsko-męskich, ale też pełna humoru, którego nie powstydziłby się Mel Brooks i Woody Allen. A wszystko napisane ze smakiem, wyczuciem i dbałością o gusta czytelnika.

Książkę czyta się szybko, dzięki lekkości języka oraz intrygującej fabule. Dużym plusem są świetnie zarysowane portrety psychologiczne postaci, dzięki czemu możemy poznać motywy, jakimi ... Do tej pory nie pisałam nigdy o okładkach książek, które czytałam.

Akcja powieści Piotra Kołodziej Sprawdź niskie ceny i kup W kajdankach namiętności w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Recenzja książki W kajdankach namiętności Kajdanki namiętności. @awiola · 2013-05-12.

POWIĄZANE KSIĄŻKI