Tranzyt

Tranzyt - Joanna Clark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Clark
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Tranzyt.pdf
ISBN
6788774370942

OPIS

Jest rok 2025. Siedemnastoletnia Anna - córka zamordowanej w 2008 roku w stanie Vermont w USA Haliny Szadurskiej i Kanadyjczyka, Jonathana Sussmana - mieszka z babcią w Warszawie, gra w szkolnym przedstawieniu "Braci Karamazow", przeżywa gwałtowną miłość. Ze znalezionej w antykwariacie książki "W cichym lesie Vermontu" dowiaduje się o okolicznościach śmierci matki i postanawia wrócić do Ameryki, aby spotkać się z osobami, które znały Halinę Szadurską. Będzie wśród nich sławny pisarz, Edward Rubin, przed którego domem ugodził matkę Anny śmiertelny strzał. Dalsza droga życiowa, jaką wybiera Anna, zaskoczy wszystkich jej bliskich.Nie wątek kryminalny i nie elementy futurystyczne decydują o gatunku literackim "Tranzytu", jest to bowiem tradycyjny bildungsroman, opowieść o przejściu ze świata dzieciństwa w świat dojrzałości, a w przypadku Anny także o pełnej dramatów podróży między Polską matki i Ameryką ojca.

Strona utrzymywana na serwerach home.pl. Domeny | Hosting | eSklep | Kreator stron | Office 365 | Aplikacje Certyfikaty ... "Tranzyt" to kolejny jej utwór, który miałam w ręku, i jak zwykle mnie zachwycił.

rozporządzenia (TC-UE-TC) - tranzyt zewnętrzny, zgodnie z art. 226 rozporządzenia (UE) 952/2013; lub PROCEDURA TRANZYTU - TRANZYT WSPÓLNOTOWY TRANZYT WSPÓLNOTOWY ZEWNĘTRZNY - rodzaje towarów (art.

POWIĄZANE KSIĄŻKI