Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości Unii Europejskiej

Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości Unii Europejskiej - Piotr Wawrzyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Wawrzyk
WYMIAR
5,36 MB
NAZWA PLIKU
Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości Unii Europejskiej.pdf
ISBN
3700379000988

OPIS

Książka omawia przepisy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego. Zagadnienie to ma charakter interdyscyplinarny, pozostając w kręgu zainteresowań nie tylko politologów, ale również prawników, specjalistów z dziedziny nauk o zarządzaniu oraz ekspertów z zakresu stosunków międzynarodowych.Mimo znaczenia, jakie obecnie przywiązuje się do kwestii bezpieczeństwa wewnętrznego, w Polsce nie powstało opracowanie w sposób kompleksowy przedstawiające działania podejmowane w tym zakresie przez Unię Europejską, zwłaszcza w kontekście roli, jaką odgrywa w tych sprawach wola państw członkowskich.

67 TFUE: — „Unia stanowi przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości w poszanowaniu. praw podstawowych oraz różnych systemów i tradycji prawnych państw ... Przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości w Unii Europejskiej.

Cele przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości zostały szczegółowo określone w art. 67 TFUE: — „Unia stanowi przestrzeń wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości w poszanowaniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI