Porywacz cieni. Wojownicy czasu

Porywacz cieni. Wojownicy czasu - Stefan Gemmel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Gemmel
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
Porywacz cieni. Wojownicy czasu.pdf
ISBN
1737215451391

OPIS

Minął rok od wydarzeń pierwszego tomu. Simon nie może się doczekać powrotu na Zbieracza Dusz i ponownego spotkania z przyjaciółmi.Sny o tajemniczym statku, krukach i czarowniku, pojawiają się ponownie i pewnej nocy na zatoce, nad którą leży miasteczko Simona, zjawia się dobrze znany statek. Simon bez zastanowienia płynie do niego i wchodzi na pokład.Spotyka tam starych przyjaciół: Egipcjankę Neferti, mieszkankę prastarego Miasta Ur Nin-Si, Indianina Moona i przybywającego z wieków średnich Salomona. Na pokładzie jest nowy Wojownik Czasu: Caspar ze średniowiecza. Dochodzi do konfrontacji z Porywaczem Cieni. Simon dowiaduje się wreszcie, na czym polega Wielki Plan czarownika, a jest to plan przerażający.

Simon nie może się doczekać powrotu na Zbieracza Dusz i ponownego spotkania z przyjaciółmi.Sny o tajemniczym statku, krukach i czarowniku, pojawiają się ponownie i pewnej nocy na zatoce, nad którą leży miasteczko Simona, zjawia się dobrze znany statek. Simon bez zastanowienia płynie do niego i wchodzi na p... Porywacz cieni.

Wojownicy czasu Stefan Gemmel. więcej Reklama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI