Nie możesz spocząć

Nie możesz spocząć - Alessandro Pronzato | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alessandro Pronzato
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Nie możesz spocząć.pdf
ISBN
8999562339467

OPIS

Alessandro Pronzato w charakterystycznym dla siebie stylu przedstawia sylwetkę o. Franciszka Marii Jordana, założyciela salwatorianów, nie ograniczając się do jałowego życiorysu, ale kreśląc portret tego wybitnego kapłana z różnych perspektyw. Można więc poznać zarówno jego słabe, jak i mocne strony, jego słabości i jego siłę. Ojciec Franciszek, jaki wyłania się na kartach tej publikacji, jest osobą żywą, "z krwi i kości", zawładniętą pragnieniem "przejęcia ognia" od Jezusa, który - zgodnie z pięknym ewangelicznym obrazem - przyszedł rzucić go na ziemię. Wydobywając z "Dziennika duchowego" o. Jordana najcenniejsze skarby, A. Pronzato maluje przekonująco obraz jego duchowych zmagań, a zarazem wskazuje drogę każdemu, kto chciałby w chrześcijańskim duchu iść jego śladem.Celna synteza duchowości o. Jordana, odpowiednia jest zarówno dla początkujących, jak i dla znawców tematu.

Wydawnictwo Salwator Autor: Alessandro Pronzato ISBN: 978-83-7580-323-5 Format: 145x205mm Liczba stron: 306. Alessandro Pronzato w charakterystycznym dla siebie stylu przedstawia sylwetkę o.

Można więc Nie możesz spocząć - Alessandro Pronzato - Książka w SwiatKsiazki.pl Książka Nie możesz spocząć / Alessandro Pronzato, Salwator, 39,81 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Nie możesz spocząć. autor: Alessandro Pronzato.

POWIĄZANE KSIĄŻKI