Najeźdźcy. Seria Drużyna. Księga 2

Najeźdźcy. Seria Drużyna. Księga 2 - John Flanagan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Flanagan
WYMIAR
12,62 MB
NAZWA PLIKU
Najeźdźcy. Seria Drużyna. Księga 2.pdf
ISBN
3391996765833

OPIS

Drugi tom skandyjskiej trylogii autora bestsellerowych „Zwiadowców” rozgrywający się bezpośrednio po wydarzeniach opisanych w „Wyrzutkach”. Hal poradził sobie z próbą i udowodnił, że mimo mikrej postury zasługuje na miano prawdziwego wojownika... Cóż jednak z tego, skoro niedługo później chłopak podpadł oberjarlowi i całemu rogatemu towarzystwu. Dopiero teraz Czaple znajdują się w prawdziwych opałach! Hal ma tylko jedną, naprawdę niewielką szansę, by oczyścić imię swoje i swej drużyny – musi dopaść i schwytać człowieka odpowiedzialnego za całe nieszczęście, złodzieja Zavaca... Czaple dopną swego lub zginą, próbując – niestety, wzburzone morza i grasujący po nich piraci sprawiają, że to drugie wydaje się bardziej prawdopodobne.

Seria Drużyna. Księga 2 - Drugi tom skandyjskiej trylogii autora bestsellerowych Zwiadowców rozgrywający się bezpośrednio po wydarzeniach opisanych w Wyrzutkach.

Pochodzi z serii wydawniczej „Drużyna" i posiada 440 stron, biało-czarne ilustracje (wykonał je Jeremy Reston) oraz twardą lakierowaną okładkę. Książka jest przeznaczona dla ... John Flanagan Drużyna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI