Kto w Polsce ma HIV?

Kto w Polsce ma HIV? - Jakub Janiszewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Janiszewski
WYMIAR
6,49 MB
NAZWA PLIKU
Kto w Polsce ma HIV?.pdf
ISBN
2096083666076

OPIS

"Mamy sukces - mówi Ministerstwo Zdrowia, gdy przychodzi do rozmowy o polskiej epidemii HIV/AIDS. - Stworzyliśmy skuteczne instytucje, dobre systemowe rozwiązania, gęstą sieć organizacji pozarządowych. Radzimy sobie" - dodaje i idzie spać.Książka Jakuba Janiszewskiego jest próbą interpretacji tego sennego marzenia. Bo to nie jest zwykły sen. To sen kogoś, kto łamie prawa reprodukcyjne, lekceważy mniejszości seksualne, ściga użytkowników narkotyków, nie prowadzi sensownej edukacji seksualnej, zapomniał o działaniach prewencyjnych, ma słaby trzeci sektor i mało przyjazną służbę zdrowia. A jednak śpi, jakby problem nie był jego. A jeśli nie jego - to czyj? Kto w Polsce ma HIV?

Chcemy powrócić do niej w 2020 roku, by porozmawiać z autorem o procesie powstawania i recepcji książki w niełatwym, polskim ... Ebook - Kto w Polsce ma HIV? - Jakub Janiszewski. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.

Jest próbą zrozumienia choroby, która dotyczy nie tylko organizmu, ale też umysłu. I nie tylko umysłu osoby dotkniętej chorobą, ale także ... Kto w Polsce ma HIV? Epidemia i jej mistyfikacje, książka Jakuba Janiszewskiego poświęcona problematyce HIV/AIDS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI