Korespondencja w firmie

Korespondencja w firmie - Halina Fuchsel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Fuchsel
WYMIAR
3,69 MB
NAZWA PLIKU
Korespondencja w firmie.pdf
ISBN
4294177542613

OPIS

Przykłady korespondencji w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Omówienie dokumentów obowiązujących przy podejmowaniu pracy w Unii Europejskiej. Zasady biurowe kreujące dobry wizerunek firmy.Tworząc dokumenty od pustej kartki, często zastanawiamy się, jaki dobrać format, jak umiejętnie sformować treść i jak rozmieścić ją na dokumencie drukowanym bądź w e-mailu. Halina Füchsel proponuje sprawdzone wzory i zasady stosowane przez profesjonalistów. Korespondencja w firmie to najlepsze praktyki tworzenia dokumentacji handlowej, osobowej i zarządzającej.To książka, którą warto mieć "pod ręką" w każdej firmie. Jest kierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, menedżerów i osób pełniących funkcje sekretarskie, a także studentów szkół administracyjnych i biznesu. 

Jest ona istotnym elementem w szybkim obiegu informacji, ponieważ dzięki niej komórki organizacyjne mogą ... Współcześnie, w dobie Internetu duża część firm prowadzi korespondencję elektroniczną. Wbrew pozorom i w tym wypadku, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korespondencji papierowej, obowiązują pewne zasady, których należy bezwzględnie przestrzegać. Zarządzanie korespondencją to jeden z podstawowych procesów, które zachodzą w każdej firmie oraz instytucji.

listów. Warto pamiętać, że w tym samym czasie jedna osoba może otworzyć zaledwie 100 kopert.

POWIĄZANE KSIĄŻKI