Chorwacja. Istria i Kvarner (Pascal Lajt)

Chorwacja. Istria i Kvarner (Pascal Lajt) - Sławomir Adamczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Adamczak
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Chorwacja. Istria i Kvarner (Pascal Lajt).pdf
ISBN
6434119178289

OPIS

"Istria to prawdziwy wakacyjny raj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Długie wybrzeże i ciepłe turkusowe morze przypadną do gustu turystom lubiącym poleniuchować na plaży. Malownicze miasteczka z antycznymi zabytkami ucieszą wielbicieli historii. Nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie i górskie wędrówki zadowolą miłośników aktywnego wypoczynku. Gwarne nadmorskie kurorty, pełne dyskotek, pubów i restauracji, spodobają się miłośnikom dobrej zabawy i rozrywki. Osoby lubiące delektować się ciszą, spokojem i pięknem natury zregenerują siły w sielskiej atmosferze skąpanych w zieleni wiosek. Większość zagranicznych gości odwiedzających Chorwację to turyści indywidualni, bo właśnie tak najlepiej zwiedzać ten wspaniały kraj: zabierając przewodnik, paszport, trochę pieniędzy i ruszając w drogę!".Sławomir Adamczak, podróżnik, autor przewodników turystycznych

TravelCo. Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki › Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL.

... Chorwacja Południowa: Dubrownik, Makarska, Trogir, Split, Zadar, Szybenik [Pascal Lajt] Aleksandra Zagórska-Chabros. Przewodniki > Pascal Lajt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI