Zew krwi (książka audio)

Zew krwi (książka audio) - Jack London | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack London
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Zew krwi (książka audio).pdf
ISBN
2625441360088

OPIS

Od ponad stu lat powieść Londona nadal wciąga do swego świata coraz to nowych czytelników. Nie przez przypadek "Zew krwi" nazywany jest największym osiągnięciem pisarza. Opowieść ta, to nie tylko historia gorączki złota w Yukon, czy szkic relacji pomiędzy zwierzęciem a człowiekiem, to przede wszystkim szczera i pasjonująca historia Bucka. Pośród lodu, śniegu i wszechogarniającego zimna znajduje się opis ciężkiego życia psa będącego skazanym na łaskę ludzi - tych dobrych i tych złych. Jak się kończy historia Bucka? Czym jest tytułowy zew krwi? O tym posłuchajcie sami.Czas trwania: 4 godz. 10 min.Czyta: Ireneusz Załóg

A to wszystko opisane z niespotykanej perspektywy - cała historia jest bowiem serią chwytających za serce przygód psa zaprzęgowego. Zapadająca w pamięć opowieść z ... Powieść Zew krwi od momentu ukazania się zdobyła niebywałą popularność, która trwa do dziś.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Księżkę Zew krwi prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Została wydana w roku 2000.

POWIĄZANE KSIĄŻKI