Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu. Receptury

Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu. Receptury - Christopher Caleb | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christopher Caleb
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu. Receptury.pdf
ISBN
8880983385970

OPIS

100 praktycznych receptur na rozwijanie aplikacji iOS w programie Flash Professional z użyciem Adobe AIRŚrodowisko Adobe Flash cieszy się ogromną popularnością. Dzięki niemu użytkownicy mogli po raz pierwszy zobaczyć atrakcyjne wizualnie aplikacje internetowe. Adobe poszło więc o krok dalej - przygotowało środowisko uruchomieniowe Adobe Air. Dzięki niemu raz napisaną aplikację można uruchamiać na różnych platformach. Teraz do tych platform dołączył iOS. Dla Ciebie oznacza to, że wystarczy opanowanie kilku sprawdzonych receptur, by zacząć błyskawicznie przygotowywać aplikacje na urządzenia mobilne spod szyldu Apple.W książce "Flash iOS Apps Cookbook" bez trudu znajdziesz rozwiązania większości typowych problemów. W trakcie lektury nauczysz się wykrywać położenie urządzenia, odtwarzać pliki multimedialne oraz obsługiwać gesty i technologię multi-touch. Ponadto dowiesz się, jak przekształcić dotychczasowe projekty na takie, które uda się uruchomić na platformie iOS, oraz dostosować rozdzielczość w zależności od urządzenia. Książka ta jest idealną pozycją dla osób chcących przygotować uniwersalną aplikację na różne platformy.Sprawdź, jak w Adobe Air dla iOS: korzystać z geolokalizacji sterować za pomocą gestów i wykorzystać możliwości multi-touch odtwarzać pliki multimedialne używać wirtualnej klawiatury wyświetlać strony WWWTwórz uniwersalne aplikacje dzięki mobilnemu środowisku Adobe Air!

Receptury? Christophera Caleba wydana w Polsce przez Wydawnictwo Helion. Domyślnym językiem pisania programów dla iOS jest Objective-C.

Receptury. Powiniene by wiadom tych ogranicze i zadba o odpowiednie przygotowanie kodu aplikacji korzystaj cej z danych lokalizacyjnych. Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu Podręcznik do informatyki już od 51,35 zł - od 51,35 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI