Słuchaj Pippi x 3 (książka audio)

Słuchaj Pippi x 3 (książka audio) - Astrid Lindgren | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
3,65 MB
NAZWA PLIKU
Słuchaj Pippi x 3 (książka audio).pdf
ISBN
2225842800244

OPIS

„To wydanie jest świetnym przykładem, że w dźwiękowych wydaniach literatury, obsadzenie głównej roli jest równie ważne jak w filmie. Edyta Jungowska opowiadająca o niezwykłej mieszkance Szwecji sprawdza się znakomicie. [...] Można spędzić z dzieckiem kilka fantastycznych godzin. Świetnie sprawdza się w podróży, gorzej jako dobranocka, bo grozi wybuchami Śmiechu”.Wojciech Krzyżanek GAZETA WYBORCZAPakiet zawiera tytuły: „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Pippi na Południowym Pacyfiku”. Czas trwania: 9h. Czyta: Edyta Jungowska.

Nowości z kategorii: Audiobooki » Dla dzieci. Bajki - Grajki.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Książka w kategorii Audiobooki. Okładka pudełko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI