Płonące granice

Płonące granice - Marek Skalski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Skalski
WYMIAR
7,55 MB
NAZWA PLIKU
Płonące granice.pdf
ISBN
2003675344703

OPIS

"Wykształceni Polacy znają dziś na ogół dość dobrze przebieg wojen polsko-bolszewickich w latach 1928-21, wszyscy słyszeli o "cudzie na Wisłą", jednak mało kto wie o wojnie polsko-czeskiej w 1919 roku, zaś tylko jednostki zdają sobie sprawę, że w roku 1945 niemal nie doszło do wybuchu walk pomiędzy odrodzoną Polską i Czechosłowacją...

Flara 3d. Spalone Obręcze Lub Dziury W Ogniu, Ustawione Granice i odkryj ponad 11 Miliony profesjonalnych zasobów graficznych na Freepik Czy Węgrzy mogli zagarnąć Morskie Oko? Czy Czesi chcieli wojować o Kłodzko? Czy Kaliningrad mógł być Królewcem i zostać stolicą województwa pruskiego? O tym wszystkim dowiesz się z najnowszej książki publicysty „Najwyższego Czasu! Płonące granice.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI