Papierowe zabawy 3

Papierowe zabawy 3 - Aleksandra Kosmala-Czarnecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Kosmala-Czarnecka
WYMIAR
4,97 MB
NAZWA PLIKU
Papierowe zabawy 3.pdf
ISBN
3682568379482

OPIS

Ta książka zapewni Ci pełną przygód i niespodzianek zabawę! A wszystko możesz wykonać samodzielnie! Z poszczególnych kartek papieru i kilku naklejek powstanie 6 modeli origami. Pokazujemy, jak je złożyć, krok po kroku. Do dyspozycji aż 16 stron specjalnych papierów. Aż 6 specjalnych papierów. Aż 6 specjalnych obrazków czeka na pokolorowanie i uzupełnienie zwierzakami z papierów oraz naklejkami. Dodatkowo 2 pojazdy do samodzielnego złożenia - gotowe do podróży po specjalnej planszy edukacyjnej, którą skompletujesz, kupując kolejne części PAPIEROWYCH ZABAW.

Odkryj ciekawe pomysły na kreatywne zabawy w domu razem z dzieckiem. zabawy Jesienne ubieranki Czego będziesz potrzebować: - jesienne liście o różnych kształtach i kolorach, lepiej sprawdza się mniejsze niż większe - wydrukowane szablony modelek do ubierania (poniżej) - klej (lepiej sprawdzi się w płynie niż w sztyfcie) Twoja jesienna kolekcja mody: Poprzymierzaj kreacje i gotowe naklej swoim modelkom. Na stole rozłożyć najlepiej małe pomponiki, ale może być cokolwiek (dozwolone od lat 3, nie za małe aby były bezpieczne), papierowe foremki do babeczek - dla każdego uczestnika zabawy po min. jednej i teraz są schody 😉 pałeczki do jedzenia chińszczyzny- mogą być też zwykłe patyczki. Jak zrobić przestrzenną choinkę z papieru. Kubki papierowe na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POJĘCIA PODSTAWOWE 2.2. FIGURY GEOMETRYCZNE 2.3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI