Nad Niemnem (książka audio)

Nad Niemnem (książka audio) - Eliza Orzeszkowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Orzeszkowa
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Nad Niemnem (książka audio).pdf
ISBN
8367253759782

OPIS

W okolicach Grodna toczy się akcja tej, chyba najbardziej znanej, książki Elizy Orzeszkowej. konflikt pomiędzy dworem a zaściankiem i miłości jana Bohatyrowicza i Justyny Orzelskiej to tylko niektóre wątki z tej niezwykłej książki.Czyta Małgorzata RegentCzas trwania: 19 godz. 35 min.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Nad Niemnem, to znana, powieść z okresu pozytywizmu. Autorka podejmuje trudny temat zachowania narodowej tożsamości, mimo klęski i pogrzebania nadziei na szybką realizację niepodległościowych marzeń.

Jej wymiary to 145x205. Nad Niemnem Książka już od 13,82 zł - od 13,82 zł, porównanie cen w 3 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Nad Niemnem, to znana, powieść z okresu pozytywizmu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI