Dzieje sztuki polskiej

Dzieje sztuki polskiej - Barbara Kokoska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kokoska
WYMIAR
10,85 MB
NAZWA PLIKU
Dzieje sztuki polskiej.pdf
ISBN
7645886768534

OPIS

Znakomity album opisujący dzieje polskiej sztuki łączy świetnie napisane teksty o autorach i ich dziełach z fantastycznej jakości reprodukcjami. Książka może być podręcznikiem dla wszystkich uczniów szkół średnich, cennym zbiorem obrazów dla osób interesujących się polską sztuką oraz wspaniałym prezentem.Ta wyjątkowa synteza, łącząca dogłębną wiedzę ze znakomitą stroną wizualną, zapewni Czytelnikowi prawdziwą ucztę intelektualną i estetyczną.

Książka może być podręcznikiem dla wszystkich uczniów szkół średnich, cennym zbiorem obrazów dla osób interesujących się polską sztuką oraz wspaniałym prezentem. Ciekawa jest też historia obrazu, który trafił do Polski w nadal nieznany sposób. O jego istnieniu dowiedziano się dopiero w czasie przeprowadzania inwentaryzacji zbiorów sztuki na Podlasiu, w latach 60.

Prace polskich i zagranicznych twórców sztuki współczesnej z kolekcji Muzeum Narodowego we Wrocławiu, które do tej pory rzadko były prezentowane publiczności, będzie można od soboty zobaczyć na ekspozycji „BYpass. Wystawa pandemiczna" w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu. Nakładem wydawnictwa Shanghai Joint Publishing Company ukazała się publikacja "Dzieje sztuki polskiej" stworzona specjalnie na rynek chiński.

POWIĄZANE KSIĄŻKI