Morfina

Morfina - Szczepan Twardoch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szczepan Twardoch
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Morfina.pdf
ISBN
1153627462472

OPIS

Awanturnicza powieść o człowieku, który urodził się w złych dla siebie czasach i z artysty uzależnionego od morfiny przemienił się w demonicznego, nieodpowiedzialnego konspiratora, męża, kochanka... Nie mógł mu zaufać nikt.Konstanty Willemann jest synem niemieckiego arystokraty i spolonizowanej Ślązaczki. Ma za sobą kampanię wrześniową 1939 roku, jest podporucznikiem, oficerem rezerwy Wojska Polskiego, wojsko jednak go nie interesuje. Gdy tylko nadarza się okazja, korzystając z chaosu, nie rejestruje się, jako wojskowy i zaczyna ukrywać w Warszawie. Przechodzi rodzaj choroby psychicznej, słyszy głosy wewnętrzne.

wywołuje nudności i wymioty, zaparcia, hamuje ośrodek ... Morfina (2008) Morfii - Młody lekarz przeprowadza się do rosyjskiego miasteczka na prowincji. Z ciągłego stresu i osamotnienia zaczyna zażywać morfinę. morfina (język polski): ·↑ Hasło morfina w: Władysław Kopaliński, Słownik eponimów czyli wyrazów odimiennych, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 1996, ISBN 83-01-11978-0, s.

Ostatnio zmieniony śr lut 06, 2013 7:01 pm przez surveilled , łącznie zmieniany 2 razy. Morfina? Dość, że Konstanty jest pacynką w czyichś rękach. Staje się Niemcem, żeby stać się dobrym Polakiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI