Moje dziecko zawsze zdrowe

Moje dziecko zawsze zdrowe - Barton D. Schmitt | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barton D. Schmitt
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
Moje dziecko zawsze zdrowe.pdf
ISBN
4210946242284

OPIS

Takiego poradnika jeszcze nie było! Miliony rodziców każdego dnia korzysta z tej książki!Dzięki niej rozpoznasz objawy, zdiagnozujesz chorobę swojego dziecka i zaordynujesz pierwsze leczenie!"Moje dziecko zawsze zdrowe" to praktyczny poradnik dla rodziców, których zmorą są powtarzające się zwłaszcza w wieku przedszkolnym i wczesno szkolnym infekcje maluchów. Dowiesz się z niego, co może oznaczać ból brzuszka, nóżki, rączki, główki i jak po tak podstawowej informacji uzyskanej od dziecka rozpoznać wroga (czyli chorobę), z którym masz do czynienia. Po lekturze nie będziesz miał wątpliwości, których objawów nie należy bagatelizować pod żadnym pozorem, kiedy bezwzględnie wezwać pomoc, a kiedy wesprzeć układ odpornościowy podopiecznego domowymi sposobami.Możesz być pewny skuteczności swoich działań, bo książka "Moje dziecko zawsze zdrowe" powstała w oparciu o 15-letnie doświadczenia lekarzy pogotowia. Została wydana pod patronatem Amerykańskiej Akademii Pediatrii i jest rekomendowana przez najwybitniejszych światowych specjalistów w tej dziedzinie.

dokładnie te same rezultaty, co ćwiczenia ... Chodzi mi mianowicie o reakcję otoczenia wobec rodziców, którzy starają się stosować zasady zdrowego żywienia w diecie swojego dziecka. Moje doświadczenia są niestety w tym temacie koszmarne.

Okazało się, że aktywność trwająca poniżej 4 sekund przynosi ... dokładnie te same rezultaty, co ćwiczenia ... Chodzi mi mianowicie o reakcję otoczenia wobec rodziców, którzy starają się stosować zasady zdrowego żywienia w diecie swojego dziecka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI