Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie

Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie - Adriaan De Jonge | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adriaan De Jonge
WYMIAR
10,13 MB
NAZWA PLIKU
Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie.pdf
ISBN
7704076402265

OPIS

Od projektu do wdrożenia!Google App Engine to idealny przykład usługi PaaS (ang. Platform as a Service). W tym modelu płaci się wyłącznie za wykorzystane zasoby dostawcy. Pozwala to na budowanie niezwykle elastycznych rozwiązań informatycznych. Jednak największą zaletą z perspektywy użytkownika tego rozwiązania jest brak konieczności utrzymywania własnej infrastruktury. Niezależnie od sytuacji, będziesz zawsze przygotowany na obsłużenie dowolnie dużego ruchu, a to naprawdę się opłaca!Dzięki tej książce błyskawicznie rozpoczniesz przygodę z platformą Google App Engine. Autor pokaże Ci, jak szybko tworzyć złożone i wydajne aplikacje w chmurze Google. Zaprezentuje przełomowe techniki, pozwalające na skonstruowanie aplikacji, które są w stanie odpowiedzieć na żądanie w ciągu dwóch sekund przy tzw. zimnym uruchomieniu i w ciągu co najwyżej setek milisekund podczas normalnego działania w pozostałej części sesji. W trakcie lektury dowiesz się, jak uniknąć najczęstszych błędów, które dramatycznie pogarszają wydajność i skalowalność aplikacji w chmurze, oraz poznasz najświeższe technologie do tworzenia interfejsów użytkownika. Proces powstawania aplikacji omówiony został od podstaw - od projektowania i modelowania danych, przez bezpieczeństwo i testowanie, aż po wdrożenie.Po lekturze tej książki: swobodnie zainstalujesz aplikację na platformie Google App Engine skorzystasz z dodatkowych możliwości platformy będziesz przechowywać dane w Datastore...ach stworzysz w pełni bezpieczne rozwiązanie zagwarantujesz Twojej aplikacji najlepszą infrastrukturę!Zagwarantuj najlepszą wydajność Twojej aplikacji w każdych warunkach!

Google App Engine Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie Informacje o Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji - 8047745881 w archiwum Allegro.

Przeczytaj recenzję Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI