Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0. Interaktywne projekty od podstaw

Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0. Interaktywne projekty od podstaw - Paweł Zakrzewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Zakrzewski
WYMIAR
11,43 MB
NAZWA PLIKU
Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0. Interaktywne projekty od podstaw.pdf
ISBN
6010743105817

OPIS

Baner? Animacja? Gra? Tylko we Flashu!Dowiedz się, co oferuje środowisko Flash Naucz się w pełni korzystać z jego możliwości Poznaj sposoby tworzenia interaktywnych projektówBez technologii Flash trudno byłoby wyobrazić sobie współczesny internet. Banery, animacje, gry, interaktywne prezentacje, a nierzadko i całe skomplikowane serwisy WWW - wszystko to powstaje przy jej użyciu. Z czasem (oraz zwiększaniem się potrzeb twórców i użytkowników) rosły też możliwości środowiska Flash. Jego najnowsza wersja oferuje bardzo rozbudowane narzędzia, dzięki którym opracowanie ciekawych i przykuwających oko projektów staje się naprawdę proste. Oczywiście tylko wtedy, gdy się wie, gdzie znaleźć i jak zastosować odpowiednie funkcje.Nieocenioną pomocą w nauce posługiwania się środowiskiem okaże się książka "Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0 Interaktywne projekty od podstaw" . Początkujący użytkownicy poznają dzięki niej najnowszą edycję programu Flash, metody używania narzędzi odpowiednich do konkretnych celów, zasady tworzenia różnego rodzaju materiałów, mechanizmy umożliwiające interakcje z użytkownikiem oraz podstawy programowania w języku ActionScript 3.0 i sposoby wykorzystywania go w swoich projektach. Przedstawione w książce informacje poparte są przykładami, co pomaga nie tylko łatwo utrwalić zdobytą wiedzę, lecz również nauczyć się praktycznego stosowania poznanych technik.Opis środowiska Flash i jego elementów Tworzenie animowanych banerów Zapewnianie interakcji z użytkownikiem Tworzenie galerii i panoram Zastosowanie języka ActionScript w animacjach Tworzenie prostych gier i zabawek Korzystanie z danych XML Budowa prostych aplikacjiTwórz interaktywne materiały, które podbiją rynek i zostawią konkurencję w tyle!

Książka Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0. Interaktywne projekty od podstaw liczy 776 stron.

Interaktywne projekty od podstaw - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne E-informatyka, najtańsze i najlepsze oferty. Oczywiście tylko wtedy, gdy się wie, gdzie znaleźć i jak zastosować odpowiednie funkcje.Nieocenioną pomocą w nauce posługiwania się środowiskiem okaże się książka "Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0 Interaktywne projekty od podstaw" . Nieocenioną pomocą w nauce posługiwania się środowiskiem okaże się książka "Adobe Flash CS6 i ActionScript 3.0 Interaktywne projekty od podstaw" .

POWIĄZANE KSIĄŻKI