Tańcząc przeciw Pustce

Tańcząc przeciw Pustce - Aneta Piech-Klikowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Piech-Klikowicz
WYMIAR
7,94 MB
NAZWA PLIKU
Tańcząc przeciw Pustce.pdf
ISBN
1026270237654

OPIS

„Twórcza wyobraźnia Autorki kreuje światy magiczne i mistyczne,swoboda przenikających się obrazów jest budowaniem tajemnicy i umysłowymkalamburem. Nie brak jednak tu rzetelnej refleksji i prawdypsychologicznej o człowieku, jego marzeniach, obawach i nadziejach.Spotkanie z tą książką to przyjemność i dla wyobraźni i dla ciągleniedoskonałej próby zrozumienia zachowania własnego i zachowania ludzi,z którymi życie nas na dłużej lub krócej łączy.”Prof. dr hab. ZbigniewNęcki

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Tańcząc przeciw Pustce Aneta Piech-Klikowicz. Pasaże Tańcząc przeciw Pustce Aneta Piech-Klikowicz.

Data zakończenia 2017-11-19 - cena 22,41 zł Twórcza wyobraźnia Autorki kreuje światy magiczne i mistyczne, swoboda przenikających się obrazów jest budowaniem tajemnicy i umysłowym kalamburem. Nie brak jednak tu rzetelnej refleksji i prawdy psychologicznej o człowieku, jego marzeniach, obawach i nadziejach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI