Sejf (książka audio)

Sejf (książka audio) - Tomasz Sekielski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Sekielski
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Sejf (książka audio).pdf
ISBN
2990000508376

OPIS

Elektryzujący thriller Tomasza Sekielskiego czytany przez samego autora!Ze stawu w wiosce na Podlasiu policja wyławia zwłoki bez twarzy. Wygląda to na porachunki mafijne, szybko się jednak okazuje, że sprawa jest poważniejsza. To dopiero początek serii morderstw i dziwnych wydarzeń sięgających szczytów władzy. Toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. Gra o bezpieczeństwo państwa. Czy dziennikarz z problemami i policjant przed emeryturą, którzy wszczynają własne śledztwo, mają w niej jakieś szanse?Tomasz Sekielski(1974) to reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny. Współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych nadawanych w TVN i TVN24, m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz My, Czarno na Białym. Laureat najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych. Jest autorem filmów dokumentalnych Władcy Marionetek oraz 8:38. Powieścią Sejf debiutuje jako autor książek sensacyjnych.Czas trwania: ok. 12 godz.Czyta: Tomasz Sekielski

Sklep SEJFNET należy do grupy COMPLEX, która jest autoryzowanym dystrybutorem firmy KONSMETAL S.A. na terenie POLSKI, a ponadto współpracuje z takimi firmami jak: PROMET, NOVCAN, ISS, METALKAS.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI