Polański. Portret mistrza

Polański. Portret mistrza - James Greenberg | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Greenberg
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
Polański. Portret mistrza.pdf
ISBN
1594066267565

OPIS

Polański. Portret mistrza to wspaniały hołd złożony z okazji 80. urodzin jednemu z najwybitniejszych reżyserów światowego kina. Bogato ilustrowany (ponad 250 unikatowych fotografii!) album autorstwa Jamesa Greenberga, znanego krytyka filmowego i znawcy kina, w niezwykle interesujący sposób prezentuje pełną filmografię mistrza - od słynnego Noża w wodzie (1962) aż po Rzeź (2011), podsumowując50 lat jego kariery.

Portret mistrza to wspaniały hołd złożony z okazji 80. urodzin jednemu z najwybitniejszych reżyserów światowego kina.

Bogato ilustrowany (ponad 250 unikatowych fotografii!) album autorstwa Jamesa Greenberga, znanego krytyka filmowego i znawcy kina, w niezwykle interesujący sposób prezentuje pełną filmografię mistrza - od słynnego Noża w wodzie (1962) aż po Rzeź (2011 ... Polański. Portret mistrza to wspaniały hołd złożony z okazji 80.

POWIĄZANE KSIĄŻKI