Panowie i damy. Świat Dysku

Panowie i damy. Świat Dysku - Terry Pratchett | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Pratchett
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Panowie i damy. Świat Dysku.pdf
ISBN
1605256618634

OPIS

Jest gorąca letnia noc.Kręgi zbożowe otwierają się wszędzie, nawet na hodowli rzeżuchy Pewseya Ogga, lat cztery.A Magrat Garlick, czarownica, rankiem ma wyjść za mąż...Wszystko powinno być jak we śnie.Ale Lancrański Zespół Tańca Morris upija się przy magicznych kamieniach i elfy wracają, przynosząc ze sobą wszystko to, co tradycyjnie łączy się z ich czarowną, migotliwą krainą: okrucieństwo, porwania, złośliwość i złość, straszne morderstwa. Babcia Weatherwax i jej mały, kłótliwy sabat ma tym razem pełne ręce roboty...Pełna obsada drugoplanowa: krasnoludy, magowie, trolle, tancerze morrisa oraz jeden orangutan. Mnóstwo trali-dida-nonny-nonny i wszędzie pełno krwi."Terry Pratchett to najlepszy pisarz-humorysta dwudziestego wieku."Oxford Times"Trudno wskazać dowolnego humorystę, tworzącego współcześnie w Wielkiej Brytanii, który mógłby mu dorównać."Time Out"Najzabawniejszy piszący obecnie autor - w dowolnym gatunku."Yorkshire Post

"Panowie i Damy" są czwartą częścią cyklu o wiedźmach, a główną bohaterką jest cyniczna Babcia Weatherwax. Panowie i damy (oryginalnie Lords and Ladies) - powieść wydana w 1992 r. Jest to czternasta część długiego cyklu Świat Dysku.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Panowie i damy Terry Pratchett. Prószyński Media Panowie i damy Terry Pratchett.

POWIĄZANE KSIĄŻKI