Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć

Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć - Dorota Combrzyńska-Nogala | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Combrzyńska-Nogala
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć.pdf
ISBN
6656980911199

OPIS

Leon nie ma w domu spokoju - nowa macocha, nowa siostra i miotający się między nimi ojciec - to nie są warunki dla rozsądnego nastolatka. Dlatego z radością przeprowadza się do babci, która mieszka w jednej z łódzkich kamienic przy Piotrkowskiej. Tam, w mieszkaniu sąsiada, którego kotami ma się opiekować pod nieobecność właściciela - spotyka Miłkę, dziewczynę o dość irytującym sposobie bycia. Tych dwoje indywidualistów i samotników z czasem łączy coraz więcej: upodobania muzyczne, tajemnica despotycznej babki Miłki, niezwykłe postaci i wydarzenia, na jakie natykają się podczas swoich wędrówek po mieście Nie liczcie jednak na typowe love story. To raczej niezła szarpanina emocjonalna z ciągłym pytaniem w tle: czy warto...? 

Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć . Oceń ten produkt jako pierwszy.

Księgarnia internetowa merlin.pl Informacje o MOŻESZ WYBRAĆ KOGO CHCESZ POŻREĆ - 7046527702 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-06-17 - cena 19,09 zł Możesz wybrać kogo chcesz pożreć - Leon nie ma w domu spokoju - nowa macocha, nowa siostra i miotający się między nimi ojciec - to nie są warunki dla rozsądnego nastolatka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI