Tylko dla mężczyzn

Tylko dla mężczyzn - Magdalena Samozwaniec | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Samozwaniec
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Tylko dla mężczyzn.pdf
ISBN
3474924596325

OPIS

Hochsztapler, spirytysta, obleśnik, nudziarz, uwodziciel, dzieciorób i dowcipniś. Kalejdoskop męskich charakterów znany kobietom tak samo dobrze pół wieku temu, jak i dzisiaj. "Tylko dla mężczyzn" to źródło niewyczerpanych inspiracji dla obojga płci. Dla kobiet - klucz do męskiego świata, a dla panów - drogowskaz do niewieścich serc. Jednym słowem Magdaleny Samozwaniec remedium na małżeńskie niesnaski.

Jednym słowem remedium na małżeńskie niesnaski w wykonaniu Magdaleny Samozwaniec. Małżeństwo doskonałe ... Tylko dla mężczyzn! D...a 4 lata temu.

m.b. czĘstochowskiej w szczawnie-zdroju, pod najwiĘkszym krzyŻem w polsce!nr konta: 43 1240 1952 1111 0010 3845 2436www.parafiakonr... Tylko dla mężczyzn to książka pełna odkryć i faktów, o których wcześniej nie wiedziałeś.

POWIĄZANE KSIĄŻKI