Świat na rozdrożu

Świat na rozdrożu - Marcin Popkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Popkiewicz
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Świat na rozdrożu.pdf
ISBN
9031768906511

OPIS

Dlaczego mimo rozkwitu technologii pracujemy ciężej i dłużej? Czemu nasze miasta są coraz brudniejsze i bardziej zatłoczone? Dlaczego jedzenie smakuje jak zmiksowany papier, pachnie tak samo i jest coraz droższe? Stoimy właśnie w obliczu niestabilności, a nawet możliwości załamania się światowej gospodarki i opartego na wzroście wykładniczym i długu globalnego systemu finansowego.Problemy gospodarki, energii i środowiska są tak silne ze sobą powiązane, że nie powinny, a nawet nie mogą być rozwiązywane w oderwaniu od siebie. Problemy gospodarki, energii i środowiska są tak silnie ze sobą powiązane, że nie powinny, a nawet nie mogą być rozwiązywane w oderwaniu od siebie. O tym właśnie jest ta książka – przedstawia wiele aspektów naszej rzeczywistości i składa je w spójną całość.Po przeczytaniu Świata na rozdrożu zrozumiesz powiązania między odległymi dziedzinami. Dowiesz się, jak wielkie zmiany nas czekają i dlaczego świat już wkrótce będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj. Sposób, w jaki żyjemy i jakie wartości wyznajemy, zmieni się bowiem w najbliższych dekadach nie do poznania, a czy najlepsze czy na gorsze, zdecydują o tym decyzje, które podejmiemy (lub nie podejmiemy) w najbliższych latach. Jeśli należysz do osób, które chcą rozumieć świat, świadomie go kształtować i przygotować się na zbliżające się zmiany, to czeka Cię fascynująca podróż. To największa opowieść naszych czasów. A być może nawet całej historii ludzkości.Nie co dzień trafia się książka polecana równocześnie przez Greenpeace i Private Banking. Właściwie to pierwsza taka książka.

Od pokoleń wszystko wokół nas rośnie wykładniczo - liczba ludnośc... Świat na rozdrożu: Liczba stron: 568: Format: 143 × 223 mm: Oprawa: miękka ze skrzydełkami: Data wydania: 27 listopada 2013: ISBN: 978-83-7508-959-2: Świat na rozdrożu . Marcin Popkiewicz ... Świat na rozdrożu (Marcin Popkiewicz).

Marcin Popkiewicz nie straszy, nie wywołuje lęków - on ostrzega, dając nam do ręki źródło skumulowanej wiedzy o tym, co się może wydarzyć, jeżeli nie podejmiemy działań, nie zmienimy wektorów, nie przystaniemy na chwilę, myśląc, co dalej. Świetnie napisana, mądra książka. Świat na rozdrożu (E-book) - Ceny już od 36,40 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 2 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI