Rajski domek

Rajski domek - Erica James | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erica James
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Rajski domek.pdf
ISBN
6681888339374

OPIS

W Angel Sands, niewielkim nadmorskim kurorcie, czas płynie powoli, odmierzany miarowym szumem fal. Pomiędzy domkami do wynajęcia, willami i kafejkami mieści się również prowadzony przez rodzinę Baxterów, a właściwie przez "dziewczyny Baxterów", pensjonat. Nieoczekiwanie niespełniona w roli gospodyni pani Baxter postanawia na jakiś czas opuścić Angel Sands i raz jeszcze przemyśleć swoje życie. Jej obowiązki obejmuje najstarsza córka.

Rajska Oaza powstała w 2019 roku po to, byś mógł cieszyć się ogromem atrakcji w okolicy Zatora, Wadowic, Oświęcimia. Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Przybradz - w zacisznym miejscu pośród stawów, jednak blisko nam do najważniejszych atrakcji południowej ... W Angel Sands, niewielkim nadmorskim kurorcie, czas płynie powoli, odmierzany miarowym szumem fal.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI