Mity dla dzieci

Mity dla dzieci - Grzegorz Kasdepke | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kasdepke
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Mity dla dzieci.pdf
ISBN
7977058332640

OPIS

"Mity dla dzieci" Grzegorza Kasdepke to lektura wprowadzająca najmłodszych czytelników w świat starożytnej Grecji, rozwijająca wyobraźnię dziecka, oryginalna i niezwykle interesująca.Kasdepke przedstawia dzieciom, w sposób niezwykle barwny i przystępny, Olimp - siedzibę bogów greckich, pełną przepychu i uczt, a także Grecję zwykłych śmiertelników, zamieszkiwaną przez ludzi oraz liczne nimfy, centaury i mityczne potwory.Mity uczą, ale i bawią, dzięki niebanalnemu poczuciu humoru autora.

Chłopczyka znaleźli pasterze i oddali na wychowanie królowej Koryntu, która nie miała własnych ... Mity dla dzieci Mity dla dzieci Grzegorz Kasdepke 0 ocen Wydawnictwo: LITERATURA. Kategoria: Dla dzieci.

Okładka: ... Mity greckie dla dzieci już od 6,89 zł - od 6,89 zł, porównanie cen w 32 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Okładka twarda Rok wydania 2013 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Mity dla dzieci 20 najpopularniejszych mitów greckich Mity dla dzieci Grzegorza Kasdepke to lektura wprowadzająca najmłodszych czytelników w świat starożytnej Grecji, rozwijająca wyobraźnię dziecka, oryginalna i niezwykle interesująca..

POWIĄZANE KSIĄŻKI