Homeland. Ścieżki Carrie

Homeland. Ścieżki Carrie - Andrew Kaplan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Kaplan
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
Homeland. Ścieżki Carrie.pdf
ISBN
2005077158735

OPIS

TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU PREQUEL SERIALOWEGO HITU."Najlepszy thriller w amerykańskiej telewizji.""New York Post"Jak się to wszystko zaczęło?Co robiła agentka CIA Carrie Mathison, zanim trafiła na Brody'ego?Bejrut 2006. Carrie zostaje zdekonspirowana. Musi wracać do Waszyngtonu. Nie może tego znieść. Zaciekle walczy ze swoją chorobą psychiczną i trudną przeszłością. Sprzeciwia się szefom i łamie zasady, by osiągnąć cel, który stał się jej obsesją - złapać jednego z najniebezpieczniejszych terrorystów na świecie.Podwójni szpiedzy, intrygi na wysokim szczeblu, przypadkowy seks, życie w ciągłym zagrożeniu… Czy Carrie odnajdzie w tym chaosie właściwą drogę? Czy odkryje prawdę?Rewelacyjny thriller - nie tylko dla fanów serialu "Homeland"!

Ścieżki Carrie"Pasjonujący thriller psychologiczny, który zdobył serca fanów na całym świecie, doczekał się swej książkowej wersji. Wreszcie można więc porównać wrażenia z serialowego hitu i indywidualnej lektury...

Carrie zostaje zdekonspirowana. Musi wracać do Waszyngtonu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI