Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (książka audio)

Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (książka audio) - Wojciech Witkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Witkowski
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (książka audio).pdf
ISBN
4120048915339

OPIS

Rabarbar staje się piratem coraz bardziej udomowionym - szybko wraca z morskich wypraw do swej żony Barbary i synka Krztynka, zajmuje się domem, chodzi na bale, a jego rodzina powiększa się o córeczkę oraz parę papużek. Jego burzliwe przygody mogą jednak niezmiennie rozśmieszyć czytelnika do łez.Książka na 3 płytach CD.Łączyn czas trwania nagrań: 3 godz. 10 min.Czyta: Modest Ruciński

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara - opis audiobooka Rabarbar w towarzystwie szczura pokładowego Apolla wyrusza w rejs dookoła świata. Sława Rabarbara sięga daleko, więc gdziekolwiek pirat przypłynie na swojej łajbie z żaglem pomalowanym w kwiaty, wszędzie witają go z nadzieją na pomoc w rozwiązaniu lokalnych konfliktów. Wojciech Witkowski - (1939 - 2013) dziennikarz, poeta, autor książek dla dorosłych i dzieci.

Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Opis: Dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara (Audiobook) (Audiobook) - Witkowski Wojciech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI