Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami

Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami - Grzegorz Szczerba | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Szczerba
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami.pdf
ISBN
9120836442744

OPIS

Zachwyć swoich pracowników i wydobądź cały ich potencjał!Każdy jest inny, czyli jak docenić różnorodność i unikać konfliktówPrzewodzenie, czyli jak zaangażować pracowników w działania firmyInspiracja i nagradzanie, czyli jak uskrzydlić podwładnychDoskonały menedżer porusza się we wszystkich obszarach rzeczywistości biznesowej. Musi radzić sobie z komunikacją, być kreatywny i stać na czele niczym prawdziwy lider. Musi także właściwie motywować pracowników i rozwiązywać problemy, ale to nie wszystko. Naprawdę świetny menedżer przeistoczy zbiór przypadkowo dobranych pracowników w prawdziwie zgraną grupę ludzi mocno zaangażowanych w działania firmy i autentycznie przekonanych o celowości własnych poczynań. Nie osiągnie tego efektu za pomocą zręcznych zabiegów dyplomatycznych. Jest to możliwe jedynie dzięki zbudowaniu znakomitych relacji z podwładnymi - relacji opartych na zaufaniu, fascynacji, właściwym podziale obowiązków i wykorzystaniu skrzętnie skrywanych przed otoczeniem przeróżnych talentów poszczególnych osób. Tylko tak można zbudować prawdziwy zespół marzeń.Jeśli czujesz, że jako menedżer osiągnąłeś już pewien poziom skuteczności, ale wciąż brakuje Ci umiejętności inspirowania ludzi i prowadzenia ich do zdobywania kolejnych, pozornie tylko niebosiężnych celów, koniecznie sięgnij po tę książkę. Znajdziesz w niej praktyczne i sprawdzone informacje dotyczące budowania więzi, włączania pracowników w swoje projekty i wywoływania w nich entuzjazmu, a także wyzwalania ich kreatywności i pomysłowości. Nauczysz się wdrażać strategie, dzięki którym podwładni uznają Cię za wspaniałego szefa i z pełnym przekonaniem będą dla Ciebie pracować, a ponadto dowiesz się nieco więcej o unikaniu konfliktów. Sam się przekonaj!

Relacje z pracownikami w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami - Szczerba Grzegorz , tylko w empik.com: 37,00 zł .

Zbuduj swój dream team. relacje z pracownikami; Dodaj ... Relacje z pracownikami, Author: Helion SA, Name: Zbuduj sw j dream team.

POWIĄZANE KSIĄŻKI