Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę

Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę - Grzegorz Kosson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kosson
WYMIAR
10,57 MB
NAZWA PLIKU
Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę.pdf
ISBN
5424446690008

OPIS

Często czytasz o sukcesach wielkich marek, przecierasz oczy ze zdumienia, widząc jak rozwiązania, które wydawałoby się są „strzałem w kolano” budują coraz większą ich potęgę.Myślisz – stoi za tym sztab ludzi. Na pewno wiele z tych uznanych na całym świecie brandów, zatrudnia wielu specjalistów, jednak zanim stali się WIELCY zrobili coś co pozwoliło im zaistnieć na rynku. ZŁAMALI KONWENCJĘ.Tradycyjne myślenie o marce, patrzenie wyłącznie na słupki sprzedaży i oferowanie „tylko” produktu już nie wystarczy.Wartości, pasja i ciągłe poszukiwanie jak wzbogacić życie Klienta - to klucz do sukcesu.Brand persona, przeżyj to sam, wywiad „dlaczego?” a może poziom wyżej, które z tych narzędzi będą najlepsze dla Twojej marki? Zawarte w książce wskazówki to tylko drogowskazy, od Ciebie zależy w którą stronępójdziesz, czy zaryzykujesz i złamiesz schematy, czy będziesz się trzymać już utartej ścieżki.

Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. KsiążkaZłam konwencję czyli jak stworzyć wielką markęautorstwaGrzegorz Kosson ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

Na pewno wiele z tych uznanych na całym. Grzegorz Kosson - Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę 18 września, 2013 0 komentarzy Często czytasz o sukcesach wielkich marek, przecierasz oczy ze zdumienia, widząc jak rozwiązania, które wydawałoby się są „strzałem w kolano" budują coraz większą ich potęgę. EBook Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę - mobi, epub / Grzegorz Kosson , 29,30 zł, Często czytasz o sukcesach wielkich marek, przecierasz oczy ze zdumienia, widząc jak rozwiązania, Informacje o Złam konwencję czyli jak stworzyć wielką markę - 8716251667 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-15 - cena 28,91 zł Informacje o Złam konwencję, czyli jak stworzyć wielką markę - 7535539800 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI